Ο Πχος (Ο) Σπυρίδων Ανδριόπουλος ΠΝ, ως εκλεγμένο μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου (Board of Directors – Bo.D) του CISM, συμμετείχε στο 1ο Διοικητικό Συμβούλιο (Board of Directors – Bo.D) του CISM για το έτος 2022 που πραγματοποιήθηκε στο Σάλτσμπουργκ της Αυστρίας από 29 έως 31 Μαρτίου 2022.
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2022/04/gruppe2_51968888231_o-1-1024x682.jpg)
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2022/04/rie_0470_51967882437_o-1024x683.jpg)
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2022/04/win_20220329_18_13_35_pro-1024x576.jpg)
Το σύνολο του περιεχομένου του παρόντος ιστότοπου, όπως - ενδεικτικά - κείμενα, φωτογραφίες, πολυμέσα, γραφικά, κ.λ.π), πλην των ρητά αναφερόμενων εξαιρέσεων (πνευματικά δικαιώματα τρίτων), αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του Ανωτάτου Συμβουλίου Αθλητισμού Ενόπλων Δυνάμεων (ΑΣΑΕΔ). Δεν επιτρέπεται στον χρήστη/επισκέπτη η με οποιονδήποτε τρόπο, χωρίς προηγούμενη γραπτή ρητή άδεια του ΑΣΑΕΔ, αναδημοσίευση, αναπαραγωγή, διάθεση, διανομή, έκδοση, εμπορική εκμετάλλευση, μετάδοση, μετάφραση, συναλλαγή ή πώληση, τροποποίηση, τμηματικά ή περιληπτικά, μερικώς ή ολικά του συνόλου ή μέρους του περιεχομένου του παρόντος ιστοτόπου, σε διαφορετική περίπτωση αποδέχεται πως ευθύνεται αποκλειστικά για την αποζημίωση του κατόχου των πνευματικών δικαιωμάτων. Η πλοήγηση και παραμονή στον παρόντα ιστότοπο συνιστά έμπρακτη και χωρίς επιφύλαξη αποδοχή των Όρων Χρήσης.