Την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου, στο κατάμεστο κλειστό γυμναστήριο του Αλιβερίου, η Εθνική Ομάδα Ενόπλων καλαθοσφαίρισης και ο Αστέρας Αλιβερίου έπαιξαν Μπάσκετ για φιλανθρωπικό σκοπό, σε ένα event που δεν περιορίστηκε μόνο σε ένα αγώνα μπάσκετ, αλλά που με διάφορες εκδηλώσεις κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον των θεατών.
Η Εθνική Ομάδα Ενόπλων επικράτησε αυτής του Αστέρα Αλιβερίου με 92-69.
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΗ-ΕΝΟΠΛΩΝ-ALBUM-1-135-1024x492.jpg)
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΗ-ΕΝΟΠΛΩΝ-ALBUM-1-123-1024x486.jpg)
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΗ-ΕΝΟΠΛΩΝ-ALBUM-1-129-1024x597.jpg)
![](https://asaed.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΗ-ΕΝΟΠΛΩΝ-ALBUM-1-128-1024x581.jpg)
Το σύνολο του περιεχομένου του παρόντος ιστότοπου, όπως - ενδεικτικά - κείμενα, φωτογραφίες, πολυμέσα, γραφικά, κ.λ.π), πλην των ρητά αναφερόμενων εξαιρέσεων (πνευματικά δικαιώματα τρίτων), αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του Ανωτάτου Συμβουλίου Αθλητισμού Ενόπλων Δυνάμεων (ΑΣΑΕΔ). Δεν επιτρέπεται στον χρήστη/επισκέπτη η με οποιονδήποτε τρόπο, χωρίς προηγούμενη γραπτή ρητή άδεια του ΑΣΑΕΔ, αναδημοσίευση, αναπαραγωγή, διάθεση, διανομή, έκδοση, εμπορική εκμετάλλευση, μετάδοση, μετάφραση, συναλλαγή ή πώληση, τροποποίηση, τμηματικά ή περιληπτικά, μερικώς ή ολικά του συνόλου ή μέρους του περιεχομένου του παρόντος ιστοτόπου, σε διαφορετική περίπτωση αποδέχεται πως ευθύνεται αποκλειστικά για την αποζημίωση του κατόχου των πνευματικών δικαιωμάτων. Η πλοήγηση και παραμονή στον παρόντα ιστότοπο συνιστά έμπρακτη και χωρίς επιφύλαξη αποδοχή των Όρων Χρήσης.